Välj från vilken datum tävlingarna skall visas.
Klicka i bocken om du vill visa reultatet i updaterad ordning. Du måste klicka på sök.
14-20 Jun 2021 U-EM Samokov Bulgarien
Kategorier: U, KvU, FsU
85

Uppdaterad: 2020-09-25

28 Jun-4 Jul 2021 J-EM Dortmund Tyskland
Kategorier: J, KvJ, FsJ
 

Uppdaterad: 2020-09-25

19-25 Jul 2021 U-VM Budapest, Ungern
Kategorier: U, KvU
 

Uppdaterad: 2020-09-25

1-7 Aug 2021 OS Japan, Tokyo
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-09-25

16-22 Aug 2021 J-VM Ufa, Ryssland
Kategorier: J, KvJ, FsJ
141

Uppdaterad: 2021-05-27

4 Sep 2021 Alebrottningarna Alebrottarna
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
55-46-47-49-51-57-301-303 
Flyttat hit från mars.
Uppdaterad: 2021-06-03

11 Sep 2021 Sparbanken Skåne Cup Hästveda BK
Kategorier: K, P, U, J, J23
 

Uppdaterad: 2020-04-08

12 Sep 2021 Sparbanken Skåne Tjej Cup Hästveda BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, KvJ, KvJ23
 

Uppdaterad: 2020-04-08

18 Sep 2021 Bergslagscupen AK Stålpojkarna
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
321-19-109-110-242-271-272-273-280-322-330-331 

Uppdaterad: 2021-06-07

18 Sep 2021 Boden Brottningarna BK Snar
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
95-85-87-90-91-93-96-99 
Endast 2 mattor
Uppdaterad: 2021-06-07

18 Sep 2021 Knattiaden Kungsbacka BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-11-09

18 Sep 2021 Richthoff-Cupen Limhamns BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-08

25 Sep 2021 Hammarslaget fristil INSTÄLLD Hallstahammars BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP, FsU
 

Uppdaterad: 2021-05-12

25 Sep 2021 Ocab Cup BK Matforsbrottarna
Kategorier: K, P, U, J, J23, F/y, F/ä, KvU, KvJ, KvJ23
85-26-87-237-242-271-272-273-321-322-330-331 

Uppdaterad: 2021-06-07

25 Sep 2021 Ore:s Säsongstarttävling BK Ore
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-08

1-3 Oct 2021 Öresundsträffen HBK Bergania
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-07

2 Oct 2021 Olles Minnesträff Haparanda SKT
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-07

2-10 Oct 2021 VM, Senior Oslo, Norge
Kategorier: S, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2020-09-25

9 Oct 2021 Hallsbergsträffen Hallsbergs BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-07

15-17 Oct 2021 Umeå Wrestling Battle Umeå Brottning
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
85-26-87-90-91-93-95-96-99-100-271-272 

Uppdaterad: 2021-06-07

16 Oct 2021 DM, Västergötland + Västgötatävlingen Skövde ABK
Kategorier: P, U, J, S, F/ä, KvU, KvJ, Kv
 

Uppdaterad: 2021-05-12

16 Oct 2021 Sparbanken Syd Cup Marsvinsholms IF
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-04-07

19-24 Oct 2021 VM, Veteraner Loutraki, Grekland
Kategorier:
 

Uppdaterad: 2020-09-25

23 Oct 2021 Finnvedscupen Värnamo BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-07

23 Oct 2021 Folkbladet Pokalen Finspångs AIK BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-07

23-24 Oct 2021 JSM - FS20, GR20, WW20 Sandvikens BK
Kategorier: J, KvJ, FsJ
85-95-110-123-128-133-135-146-321 

Uppdaterad: 2021-06-09

30 Oct 2021 Cup Klippan (+2kg) Klippans BK
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-09

30-31 Oct 2021 USM - GR17, FS17, WW17 Stockholm
Kategorier: U, KvU, FsU
304-131-136-143-211-213-272-322-331 

Uppdaterad: 2021-06-03

1-7 Nov 2021 U23 VM Belgrad, Serbien
Kategorier: J23, KvJ23
320

Uppdaterad: 2020-09-25

5-7 Nov 2021 Mälarcupen Västerås BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-04-06

13 Nov 2021 Engman-Cup Kiruna SK
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 

Uppdaterad: 2020-04-07

13 Nov 2021 SM, Veteraner Viskafors AK
Kategorier:
320-301 

Uppdaterad: 2021-06-01

13 Nov 2021 Svedala Wrestling Cup Svedala BK
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 

Uppdaterad: 2020-04-07

19-20 Nov 2021 SM - FS, GR, WW, Senior Västerås BK
Kategorier: S, Kv, FsS
320-51-55-85-95-141-154-321 
29-29: WW och FS fredag, GR lördag
Uppdaterad: 2021-06-01

20 Nov 2021 Västkustträffen BK Falkenberg
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv, FsS
 

Uppdaterad: 2021-04-21

27 Nov 2021 Cup Haparanda International Haparanda SKT
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2020-09-25

27 Nov 2021 Mikael Ljungberg Cup Varbergs BOIS BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv, FsU, FsS
 

Uppdaterad: 2020-04-07

27 Nov 2021 Stålfejden Sandvikens BK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2021-06-03

4 Dec 2021 Fyrstads Grundomgång
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2021-06-09

4-5 Dec 2021 Glentons Mästarmöte/Open BK Viking
Kategorier: K, P, U, J23, F/y, F/ä, KvU, KvJ23
 

Uppdaterad: 2020-04-08

4 Dec 2021 Kinnaträffen Kinna AK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-07

4 Dec 2021 Lilla Tegelsvinget Heby
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-07

11 Dec 2021 Knattekampen BK Velo
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-04-06

11 Dec 2021 LuciaCupen SKÅ IK / DIF
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2021-04-12

18 Dec 2021 A-Fyrstads klart efter 2020 resultat
Kategorier: S
 

Uppdaterad: 2021-06-09

8 Jan 2022 Gruvcupen Gällivare SK
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-12-19

8 Jan 2022 Ostens Minne Cup Arboga AK
Kategorier: U, F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP
 

Uppdaterad: 2020-12-23

8 Jan 2022 Viskaforscupen Viskafors AK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2021-03-08

15 Jan 2022 Vättercupen (+2 Kg) Huskvarna AIK
Kategorier: S, Kv
 

Uppdaterad: 2021-04-30

21-23 Jan 2022 Sundsvall Wrestling Open Sundsvalls AIK
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU, KvJ
 
+ 1 EST
Uppdaterad: 2020-12-14

22 Jan 2022 Dana-Cup IK Dana
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-12-19

22 Jan 2022 Vänercupen Lidköpings AS
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU, FsJ23
 

Uppdaterad: 2020-11-12

29 Jan 2022 Bjuvsträffen Bjuvs BK
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-11-27

18-20 Feb 2022 Klippan Lady Open Klippans BK
Kategorier: KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-12-28

19 Feb 2022 Knalleträffen Borås BK
Kategorier: K, P, F/y, F/ä
 

Uppdaterad: 2020-11-27

19 Feb 2022 Kolsvastädet Kolsva IF
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, FsK, FsP, FsU
 

Uppdaterad: 2020-12-31

5 Mar 2022 Snapphanecupen Osby A&BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-12-23

2 Apr 2022 Lejoncupen IFK Linköpings BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsU, FsS
 

Uppdaterad: 2021-02-15

2 Apr 2022 Lergökakampen Ängelholms BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-12-31

2 Apr 2022 Lule Power Games Luleå Brottarklubb
Kategorier: K, P, U, S, F/y, F/ä, KvU, Kv
 

Uppdaterad: 2020-12-23

2 Apr 2022 Nya Björnkampen Björnekulla BK
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2020-12-04

9 Apr 2022 EWC. EAI- Brottning
Kategorier: K, P, U, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2021-05-02

9 Apr 2022 Stora Björnen Cup Norrköpings BK
Kategorier: F/y, F/ä, KvU, Kv, FsK, FsP, FsS
 

Uppdaterad: 2020-12-15

10 Apr 2022 Skåne NV-kretsen EAI Brottning
Kategorier: Nybörjare
 

Uppdaterad: 2021-05-02

7-8 May 2022 Gustav Freij Cup IK Sparta
Kategorier: K, P, U, J, F/y, F/ä, KvU
 

Uppdaterad: 2021-01-19